Bilgi Talep Formu

SÖZ VERDİĞİMİZ TARİHTE TESLİMLERE BAŞLIYORUZ.

Özak GYO olarak 20 yıllık köklü inşaat tecrübemizi yansıttığımız Hayat Tepe projemizde hayal ettiğimiz her şeyi sizlerin de güveninden destek alarak gerçekleştirdik. Bu gurur ile dairenizi size söz verdiğimiz tarihte teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayata değer katan yüksek kalite anlayışı ile inşa ettiğimiz Hayat Tepe projemizde sizlerin huzuru ve güveni için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Hızlı ve özenli imalatımızı sizlere bir an önce sergilemek için hazırladığımız örnek kat büyük beğeni toplamış ve eserimizi biran önce gerçek sahiplerinin kullanımına sunmak için bizlere büyük bir ilham kaynağı olmuştur.

Siz değerli ev sahiplerimizin memnuniyeti ve beklentileri göz önünde bulundurularak hazırlandığımız teslim süreci belli bir program dahilinde ve titizlikle gerçekleştirilecektir.

Teslim öncesi, mali mutabakat kapsamında ihtiyaç duyulan evraklara ait tüm bilgileri indirmek için tıklayınız.

Resmi işlemler için gereken tüm belge, masraf ve var ise vadesi gelen ödemelerinizi teslim öncesi ilgili banka hesaplarına yaparak ödeme dekontları ile birlikte bize iletmenizi rica ederiz.

Sürece ilişkin tüm sorularınız için 444 7 110 no’lu telefon numarasından ve musterihizmetleri@ozakgyo.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu vesileyle, evinizin size ve ailenize hayırlı olmasını temenni eder, yeni yuvanızda sağlık ve mutluluk dolu günler geçirmenizi dileriz.

Saygılarımızla,