Bilgi Talep Formu
Hayatın tam
merkezinde yeni
bir Hayat

ÖZAK GYO Hakkımızda


Özak Global, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete giren atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamış ve yüksek kalite standartlarına uygun kaliteli üretimi sayesinde hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizmimize kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnt-Er Yapı firması ile giren Özak Global Holding, bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle 2012 yılında Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır.

Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; gayrimenkul sektöründe arazi geliştirme, proje geliştirme, kentsel dönüşüm ve getiri potansiyeli yüksek gayrimenkul projelerine odaklanarak insan yaşamına değer katmaktadır. Özak Global, “Hayata Değer Katmak” misyonuyla 2016 yılında en büyük 3. gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olmayı hedeflemektedir.


AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.